ŞANTİYELERE YEMEK HİZMETİ

Şantiye çalışanlarının personel yemeği, taşıma yemek, tabldot yemek ihtiyacı için arayın görüşelim.

İstanbul’da faaliyet gösteren şantiyelerin çalışanları için tabldot yemek ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş yemek üretim tesisidir. Personel yemeğinde kaliteli yemek üretimi; taşıma yemek servisi, yerinde yemek üretimi, paket yemek servisi hizmetlerini vermektedir.

İstanbul’un donanımlı şantiye yemek firması, 10 kişiden fazla çalışanı olan şantiyelere özenle hazırlanmış, özel menülerle toplu yemek hizmeti vermektedir. Her gün söz verdiğimiz saatte yemeğinizi şantiyenize getiriyoruz. Sürekli iyileştirilen bir üretim tesisiyle insan sağlığına faydalı, bilimsel verilere göre teknolojik ortamlarda hazırlanmış, kaliteli ve lezzetli yemeklerle çalışanlarınıza kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Firmamız şantiyelere yemek hizmeti ile işçilerinize ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekleri uygun fiyat avantajıyla fabrikanıza getirir. Yemek Sektöründe teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinir. Yalı Yemek, hijyen kuralları ile hazırlanmış zengin içerikli menüleri, sıcak ve ağız tadında yemeniz için sertifikalı ustalarla çalışmaktadır.

Taşıma yemek hizmetindeki ana felsefemizi; ‘‘Her gün Aynı Kalitede yemek hizmeti.’’ diye özetleyebiliriz.