DAVET VE KOKTEYL

Özel anların, toplantıların, kutlamaların, açılışların, davetlerin en prestijli yüzüdür kokteyl organizasyonları. Dilerseniz açılışlarınız için, dilerseniz nihak ve düğün davetleriniz için, dilerseniz davet ve gala organizasyonlarınız için sizlere kokteyl organizasyonu kapsamında gerekli tüm hizmetleri sunuyoruz. Kokteyl menülerindeki ikramlıklarımız günlük, taze ve hijyenik koşullarda üretilmekte deneyimli ve güleryüzlü personellerimiz tarafından en iyi şekilde servis edilmektedir.

Kokteyl Organizasyonları: Davet ve organizasyonlarınız için A’dan Z’ye kokteyl hizmetleri. Açılış, nikah, sergi, toplantı, gala, söz kesme, nişan, lansman, özel gün daveti vb. tüm davetler için dilerseniz tüm organizasyonu bize bırakın dilerseniz istekleriniz doğrultusunda hizmetlerimizden yararlanmanız için kokteyl organizasyonu fiyat teklifi hazırlayalım.

Açılış organizasyonu kokteylleri: Açılışı yapılan mekana gelen davetlilere gün boyu ve ya belirttiğiniz saatler aralığında kokteyl organizasyonu hizmeti verilir. Siz, açlılış organizasyonunuz için ziyaretinize gelen ve ya hizmet ve ürünlerinizi satın almak isteyen, müşteri ve misafirlerinizle ilgilenin gerisini bize bırakın.
Nikah kokteyli organizasyonu: Nikah öncesi ve sonrasında nikah töreni için hazır bulunan davetlilere seçtğiniz kokteyl menüsü içeriğine göre hizmet verilir. Son yıllarda evlilik hazırlığında olan çiftler arasında düğün yerine sade bir nikah töreni ve nikah kokteyli ikramları ile misafirlerini ağırlama alışkanlığı oldukça yaygınlaşmıştır. Böyle bir nikah kokteyli düşünüyorsanız tamda doğru yerdesiniz.
Toplantı, gala, sergi nişan lansman vb. davetler için kokteyl daveti organizasyonu: Salon tarzı kapalı mekanlarda açık ve ya yarı açık belirlediğiniz alanda vereceğiniz bu tür davetlerde gelen misafirlerinize seçtiğiniz kokteyl menüsü doğrultusunda sunum ve servis tarafımızdan yapılır.

Kokteyl masası kiralama ve kokteyl masası süsleme: Şık ve temiz örtülerle süslenmiş modern kokteyl masaları.

Kokteyl organizasyonu için catering hizmeti: Zengin menü, taze ve lezzetli ikramlar. Alternatifli kokteyl menü seçeneklerimizi ve fiyatlarını sayfanın altı kısmında bulabilirsiniz. Dilerseniz istekleriniz doğrultusunda farklı kokteyl menüleri oluşturabiliriz. Kokteyl organizasyonu için sunduğumuz ikramalr günlük, taze olarak hazırlanmakta ve tecrübeli ekimiz tarafından hijyenik koşullarda servis edilmektedir.