OKULLARA YEMEK HİZMETİ

Ana okullarından üniversitelere kadar tüm eğitim kurumlarının toplu yemek hizmetini hızlı ve doğru bir organize etmekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda okulların idari personel, öğretmen ve hizmetlilerine sıcak ve lezzetli yemek servisi sunar. İstanbul’un donanımlı okul yemek  firması, 10 kişiden fazla çalışanı olan okullara özenle hazırlanmış, özel menülerle toplu yemek hizmeti vermektedir. Her gün söz verdiğimiz saatte yemeğinizi oklunuza getiriyoruz. Sürekli iyileştirilen bir üretim tesisiyle insan sağlığına faydalı, bilimsel verilere göre teknolojik ortamlarda hazırlanmış, kaliteli ve lezzetli yemeklerle eğitim personeline kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Okullara Yemek hizmeti ile anaokulundan itibaren, üniversiteye kadar bütün eğitim-öğretim kurumlarına yemek hizmeti sunuyoruz. Öğrencilerimizin yaş gruplarına uygun, uzman diyetisyenlerimiz eşliğinde, onların enerji, protein, mineral ve vitamin bakımından zengin, doğru beslenme koşullara uygun menüler hazırlıyoruz. Öğrencilerin yemeklerini hazırlanırken son derece titiz olduğumuz hijyenik mutfaklarımızda hazırlanan yemeklerimizi eğlenceli bir şekilde servis ediyoruz.

Yalı Yemek Kaliteli yemek, kaliteli hesaplı yemek, sağlıklı yemek üretimini %100 müşteri memnuniyetini gözeterek yapamaya özen göstermektedir. Anaokullarından üniversitelere kadar tüm eğitim kurumlarının toplu yemek hizmetini hızlı ve doğru bir organize ederek sürdürmektedir.

Taşıma yemek hizmetindeki ana felsefemizi; ‘‘Her gün Aynı Kalitede yemek hizmeti.’’ diye özetleyebiliriz.